#WCfuJ

Odziedziczyłem po babci kawalerkę. Postanowiłem zrobić tam demolkę, zaprojektowałem przestrzeń na nowo, wywaliłem wszystko łącznie ze ścianami i wszelkimi instalacjami. Doprowadziłem to miejsce do stanu deweloperskiego, by łatwiej było to sprzedać. Po 8 tygodniach od wystawienia ogłoszenia przekazałem klucze uroczej 29-latce, z zastrzeżeniem, że musi mnie zaprosić na kawę, jak skończy się urządzać, bo chcę zobaczyć, jak to będzie wyglądało skończone. Przy sprzedaży przekazałem swój projekt aranżacji, coby dziewczyna miała jakiś pomysł na wnętrze.

Nie liczyłem na kawę, bardziej powiedziałem to w żartach, ale się miło zaskoczyłem, bo mnie zaprosiła, pamiętała. 
Teraz część happy endowa, bo ta kawa to był tylko początek, potem była kolacja, aż zostaliśmy parą. Miło, prawda? Teraz druga część.
Pół roku spotykaliśmy się to u niej, to u mnie, nie podjęliśmy decyzji o wspólnym zamieszkaniu. Pewnego pięknego dnia, gdy leżałem na kanapie u niej, zaproponowała, żebym oddał jej kasę za to mieszkanie. W końcu tu przebywam, mam klucze, mogę przychodzić, kiedy mi się podoba, nie muszę pytać o zgodę, nocuję, korzystam z mediów. Logiczne więc, że to wygląda tak jakbym dalej był właścicielem, a tak ona by chociaż spłaciła hipotekę. Odmówiłem jej, tłumacząc do czego mnie namawia, a także że nie jest to możliwe, gdyż kasą ze sprzedaży tej nieruchomości spłaciłem swoją hipotekę. Stwierdziła, że jestem podłym materialistą i wpakowałem ją w hipotekę i to tak jakby ona teraz płaciła za moje wygodne życie.

Nie muszę dodawać, że było to nasze ostatnie spotkanie.
Trzeciaproba Odpowiedz

Co za głupia laska, nie dziwie się że ją pogoniłeś. Mogła zaproponować wspólne zamieszkanie u Ciebie, skoro i tak ciągle razem byliście. A to mieszkanie wynająć, żeby się spłacało.

Evrard Odpowiedz

Ale dopóki był stosunek płciowy to jakoś ci to nie przeszkadzało.

Dragomir

Bo nie kazała oddawać sobie pieniędzy za mieszkanie?

TakaOna100

A co do tego ma seks? Rozeszło sie o to, że chciała zwrotu pieniędzy za zakupione mieszkanie

elszkieletor Odpowiedz

O Ty incelu jak mogłeś wymyślić taka śmieszna historie xD

Dodaj anonimowe wyznanie