#CFqkt

Ostatnio rano nie miałam w mieszkaniu wody. Ot, coś naprawiali, a jak zwykle nie zostawili stosownej karteczki na drzwiach wejściowych.
Już pominę fakt kombinowania, jak umyję zęby (bez tego nawet bym nie wyszła z domu), ale przycisnęło mnie jak co rano na dwójkę.
W spłuczce wody brak, sąsiedzi też jej nie mają, a do pracy nie dojadę w takim stanie. Walczyłam ze sobą do ostatniej chwili, mając nadzieję, że oddadzą wodę. Nie oddali...
W rezultacie zmuszona byłam załatwić się do śmietnika. Dobrze, że ktoś wymyślił mokre chusteczki dla dzieci.

PS Chwilę po tym włączyli ponownie wodę...
MyDecember Odpowiedz

A nie mogłaś poprostu się wysrać jak człowiek do kibla i zostawić? A potem spuścić jak już przywrócą wodę?

Gesuald

A jakby pies chciał się napić wody z kibla i rozniósł to po całym domu to co wtedy?

Serpentanta

@Gesuald po to chyba istnieje deska klozetowa, żeby ją zamknąć. Ewentualnie można coś ciężkiego na nią położyć, żeby pies nie podniósł. Chyba że autorka ma toaletę bez zamknięcia, jak na stacjach benzynowych.
Ostatecznie można przecież też zamknąć drzwi do łazienki.

MojitoGhost

Skąd w ogóle założenie, że autorka ma psa i to takiego grzebiącego w kiblu?

PaniPanda

Nie wiem czy wiecie, ale psa mozna wytrenowac, aby nie pil z kibla.
Szalone, co nie?

AleksanderV Odpowiedz

Jak można nie mieć zapasu wody?

Aura90

@AleksanderV drugie zdanie wyznania "(...) a jak zwykle nie zostawili stosownej karteczki na drzwiach wejściowych" - Autorka nie była przygotowana na brak wody, ponieważ nie wiedziała, że taka sytuacja się wydarzy. A ile Ty byś miał zapasu wody w takich okolicznościach? Bo ja może trochę wczorajszej wody w czajniku, o ile by się jakaś ostała z wieczora, ewentualnie jakąś wodę w butelce; ale to niekoniecznie, bo nie przepadam za mineralną.

AleksanderV

Woda leży u podstaw piramidy potrzeb. Można nie mieć zapasu fistaszków. Jak wam Putin zatruje ujęcie wody to co powiecie? Że nie było ogłoszenia na klatce?

Pyrene

Ci bez zapasu wody beda poratowani przez tych z nieco wieksza wyobraznia. Jesli nie, to po 3-5 dniach mowic przestana. W ten sposob problem zalatwi sie sam.

MalinoweGofry Odpowiedz

Jak spłuczka była pusta to pewnie uszczelka do wymiany bo nie trzyma wody.

CzerwonaRurza

Raczej cały mechanizm spustowy. Akurat te uszczelki są praktycznie niezniszczalne, natomiast ramię pływaka lubi rdzewieć.

Dodaj anonimowe wyznanie