#yy8Bh

Postanowiłam sprawdzić, czy mój narzeczony jest mi wierny. Ostatnio miałam podstawy do podejrzeń. Założyłam konto na portalu społecznościowym, na profilowe ustawiłam zdjęcie modelki z internetu, dodałam zachęcający opis. W rozmowie nie prowokowałam go do niczego.
Mija miesiąc, a mój luby pisze z nieistniejącą dziewczyna nie wiedząc, że tak naprawdę po drugiej stronie jestem ja. Wielokrotnie proponował spotkanie "w tajemnicy przed jego narzeczoną". Ciągle sprawdza telefon, czy owa laska do niego nie napisała, a mi mówi, że czeka na ważny telefon od kumpla.
Pożegnamy się, i to szybko...
Dantavo Odpowiedz

Nie rozumiem po co to dalej ciągniesz.

Beztraumy

Może chce mieć więcej niezbitych dowodów.

Dantavo

Ale tu już doszło do zdrady emocjonalnej. Nie są małżeństwem, więc rozwodu brać nie muszą. Lepiej jest chyba po prostu zakończyć związek, niż ciągnąć te gierki.

1225MindControl Odpowiedz

Nic tylko płakać , dla tego mamy taki świat .. Moralny upadek

Życzę powodzenia i normalnej i zdrowej relacji

TakaOna100 Odpowiedz

Miesiac ciągniesz relacje, w której narzeczony próbuje się z kimś innym umówić? To jakiś nowy poziom sado masochizmu?
Wy przez ten miesiąc to z soba nie rozmawiacie, nie sypiacie, nie przytulacie się, nie spędzacie wolnego czasu?

ingselentall Odpowiedz

A jaki byłby efekt, gdyby do ciebie napisał megaprzystojniak o wyglądzie modela?

Ifyoulikeme

Nie wiem jak z tym jest u kobiet, ale jakby do mnie napisała super modelka, to od razu wietrzyłbym podstęp. Szansa, że super laska faktycznie zagaduje przypadkowych facetów na fejsie jest raczej nikła.

Hvafaen

U mnie żaden. Blokuje od razu.

Dantavo

Po pierwsze chyba każdy normalny człowiek byłby podejrzliwy, gdyby nagle ktoś o wyglądzie modela/modelki ot tak, sam napisał. Chociażby dlatego, że tak często zaczynają się oszustwa, czy próby wyłudzeń.

Dragomir Odpowiedz

Ale przynajmniej jej nie ściemnia że niby nikogo nie ma. A jak Ty wyglądasz jak rozlazła małża to nie jego wina że marzy mu się fitneska, gdy ma obok fatneskę.

Dexter1234 Odpowiedz

Jakby do autorki napisał muskularny Mokebe i zaproponował przeczyszczenie komina to by ona w biegu do niego majtki przez głowę zdejmowała

Gosii

No tak, tak. Mokebe jest ostatnio modny w internetach, mogłeś poczuć chęć błyśnięcia na fali popularności. A z ciekawości. Ile znasz kobiet, które tak się zachowały? Ale wiesz... ZNASZ. Nie, że gdzieś przeczytałeś, ktoś gdzieś bąknął a inny sobie wyobraził?

Lolek88

Ja znam przynajmniej dwie takie kobiety które były w związkach i spodobał im się czarny przyjaciel, a w konsekwencji po 9 miesiącach wyszedł smolasty pasożyt. Moim zdaniem bardziej niemoralne w dzisiejszych czasach są kobiety, są po prostu okropne, wiec ten tego Panowie korzystać i zakładać tylko gumy..

Gosii

Lolek88 a co do spadającej moralności kobiet... Tak, masz rację, statystyki pokazują, że z roku na rok ilość zdrad wśród kobiet rośnie. Już PRAWIE dorównały mężczyznom ;)

Lolek88

Ogólnie moralność ludzi, kobiet i mężczyzn..

Hvafaen

Po pierwsze dziecko to nie pasożyt. Kim ty jesteś by nazywać kogoś pasożytem? W dodatku smolasty to chyba jakiś raper. Te dzieci są zwyczajnie czarne. Woow ktoś inny oprócz Polaków śmie istnieć.
Większość morderców, porywaczy, złodziei, gwałcicieli, pedofilów, włamywaczy, kryminalistów, nekrofilów, zdrajców, zoofilów to faceci. Zobacz sobie statystyki na każde z wyżej wymienionych skoro nie wierzysz, ale to kobiety w tych czasach są okropne?
Znam kogoś kto pracuje w Afryce, nie powiem gdzie. Mnóstwo Polskich turystów i kto najczęściej jeżeli już zabiera kogoś do Polski? Polacy, nie Polki, zabierają czarne kobiety.

Lolek88

Idąc tokiem twojego myślenia statystycznie 70% zabójstw w USA są dokonywane przez czarnych mężczyzn.
Baaa... lepiej, ilość zabójstw przez czarne kobiet w stanach wynosi 99%!!!
Dodam bardzo ważny szczegół że murzyni stanowią tylko 13% całego społeczeństwa. Jeżeli umiesz myśleć zobacz jaka jest to skala w porównaniu do białych. Więc nie mów mi że murzyn do też człowiek taki jak biały. To jest gorsza, prymitywna rasa człowieka.
Nie znam żadnej osoby która jadąc turystycznie do Afryki zabiera z powrotem ze sobą murzyna te czasy już się skończyły, niewolnictwo w europie już dawno zniesiono.

Bardziej samozaorania niż ty teraz wypowiadając się wyżej nie widziałem na tej stronie.

Dodaj anonimowe wyznanie