#z59x4

Wczoraj słyszałem w TV, że "amerykańscy naukowcy" podobno stwierdzili, że ludzie mający iloraz inteligencji powyżej 170 w zdecydowanej większości nie biorą ślubu. Mam 26 lat, skończyłem studia jako drugi najlepszy student na roku, teraz kończę doktorat, a nigdy nie miałem dziewczyny. Nigdy nie sprawdzałem swojego IQ, ale teraz się zastanawiam, czy faktycznie jestem taki inteligentny, czy jednak po prostu brzydki...
blebleble Odpowiedz

Drugi najlepszy student roku? Możesz zostać moim mężem...

CukierPuder

kochankiem zostanie pierwszy? :D

faworytaSulejmana

Jeszcze zależy, jakie to były studia ;)

Kasia Odpowiedz

Znajda sie też dziewczyny które lecą na inteligencje ;)

Wolnawrozka Odpowiedz

Dziewczyny naprawdę lubią inteligentnych. Ale aby ktoś się tobą zainteresował to trzeba zagadać. To, że jesteś drugi na roku lub robisz doktorat nie sprawi automatycznie że będą się ustawiały w kolejce. Podejrzewam że jesteś przemądrzały i myślisz że jesteś najlepszy we wszystkim. A takich to już dziewczyny omijają z daleka

PeggyBrown2022

Moja koleżanka nie była zainteresowana chłopakiem między innymi dlatego, że nie chciała mieć kogoś, kto uczy się lepiej od niej. Ego niektórych jest zagrożone, jeśli mają mieć do czynienia z kimś, kto jest lepszy od nich w czymś, co jest dla nich ważne.

NiezbytSprytny Odpowiedz

Czy zwrot "Amerykańscy naukowcy" nie był, aby używany, aby nadać informacji wiarygodności, niezależnie od tego ile miała wspólnego z rzeczywistością? Rodzice mi kiedyś wspomnieli, że jeszcze wcześniej tak samo działał zwrot "radzieccy uczeni" i że do obu należy podchodzić z zachowaniem ostrożności.

krecik3003 Odpowiedz

sporo jest takich nawet :)

wesolycukrzyk Odpowiedz

Biere Cię :D

SzczekaPies Odpowiedz

Masz po prostu dużo czasu ;)

misuse Odpowiedz

Jak w wieku 26 lat można kończyć już doktorat?

Vasil

A co w tym dziwnego ? Jak nie miał potknięcia i nie robił przerwy to może w tym wieku kończyć doktorat.
Co do newsów pochodzących od amerykańskich naukowców zalecałbym mieć duży dystans, co chwile z czymś wyjeżdżają, a po miesiącu okazuje się, że inna grupa naukowców jest odmiennego zdania.

ambrozja123

Dlatego wszystkim wokół powtarzam, że trzeba znaleźć CAŁĄ publikację, a nie tylko wnioski, bo to jest właśnie ta opłacana część. Wtedy nagina się cały proces badawczy i wszystko, co było robione, żeby zgadzało się z "zamówieniem". Niestety nie jest to Urban legend..

JodiPicoult

Vasil doktorat trwa 2 lata?
Bo jezeli nie robil przerwy to w wieku 24 lat powinien skonczyc magistra/inzyniera.

Dodaj anonimowe wyznanie