#uqV63

Przepadłam w jego głębokich, zielonych oczach, tak jak przepaść mogą tylko bohaterki książek dla nastolatek. Ale to nie książka, a ja nie jestem nastolatką.
Zmarnowałam na tego dupka prawie trzy lata życia! A potem kubeł zimnej wody na głowę, który się pojawił w postaci kobiety, z którą mnie zdradzał. Kobiety bardzo, bardzo w ciąży. No i koniec bajki. Ale ja nie z tych księżniczek, co płaczą, ale raczej z tych, które złamane serce leczą okładem z zimnej zemsty. Podpierdzieliłam więc go do Urzędu Skarbowego, bo dowiedziałam się, że robi przekręty. 
Teraz książę musi płacić i płacić. Proza życia. Nikt nie wie, że to byłam ja, a jeśli podejrzewają, to i tak nie mają dowodów. Zresztą donos był słuszny.
Powodzenia więc w nowej rzeczywistości, mój książę z bajki. Buziaczki.
ingselentall Odpowiedz

Tak trzymaj! Niewierne ch*je się kastruje! Brawo!

kanarek86

A co się robi z niewiernymi pi**mi, im się wybacza bo zbłądziły?

Siderius

Kanarek86
Dokładnie tak. Niewiernej lasce trzeba wybaczyć, bo to twoja wina była, bo to ty sprawiłeś, że nie doświadczała emicji

Cystof

Bardzo ładnie nadinterpretujcie chłopcy, bardzo ładnie...

ingselentall Odpowiedz

@kanarek86 & @Siderius - po co ta spinka dup? Czy ja gdzieś napisałem, że zdradzającym babonom za samą płeć należy się dyspensa?

karolyfel Odpowiedz

"Donos był słuszny", bo cię zdradzał, ale jak jeszcze był z tobą i robił wałki to to było ok??
Zabawne.

TakaOna100 Odpowiedz

Podły charakterek

szarymysz Odpowiedz

"ja (...) z tych, które złamane serce leczą okładem z zimnej zemsty. Podpierdzieliłam więc go do Urzędu Skarbowego (...) Nikt nie wie, że to byłam ja".
Ale co to za zemsta, skoro winny nie wie, że to zemsta? :)

upadlygzyms

To jest anonimowa zemsta.

nieikoniec Odpowiedz

Jeżeli wiedziałaś o jego przekrętach w czasie kiedy z nim byłaś i tego nie zgłaszałaś - to mam dla Ciebie złą wiadomość. To też jest przestępstwo. :) za którą grozi kara grzywny lub pozbawienia wolności za współudział. Gdyby był to małżonek to nic by Ci się nie stało. A tak to cóż. Liczę na to że jednak poda Cię o to że wiedziałaś a tego nie zgłaszałaś.

Dodaj anonimowe wyznanie