#RSrdq

Moja kuzynka ma dwóch synów, 14 i 13 lat. Oboje uwielbiają grać na komputerze, więc kilka lat temu kuzynka kupiła dla siebie z mężem nową stacjonarkę, a stary – wtedy ok. 2-letni – dostali synowie. Minęły lata, rodzice wymieniali pociechom sprzęt na nowy. Stary miał wylądować w śmietniku. Tak się złożyło, że mój mąż również jest zapalonym graczem, nosił się z wymianą grafiki i dysków, ale obudowa była za mała czy jakoś coś tam nie pasowało. Wzięliśmy więc od kuzynki starą obudowę, bo była większa i w bardzo dobrym stanie. Za 4-pak piwa i 5 Zdrowasiek :) Reszta poszła w kosz.
Jakiś czas później przyszli do nas w odwiedziny. Młodzi nie dostali jeszcze nowego sprzętu, nie miałam nic przeciwko i pozwoliłam im pograć na naszym. Wieczorem zadzwoniła kuzynka, że mają sporo wydatków i jednak nie są w stanie kupić im kompa, a lato i wakacje będą i ona by chciała ten komputer z powrotem. Zdziwiona zapytałam, po co jej stara obudowa, myślałam, że kompletują coś z używanych części czy coś....
Nie. Ona chce CAŁY komputer, bo u nas chodził całkiem dobrze. Po dłuższej i dość nieprzyjemnej rozmowie mąż rozłożył komputer i pojechał oddać im ich własność.

Od tej chwili minęły dwa lata. Jak się okazuje, cała rodzina i wszyscy nasi wspólni znajomi poznali historię, jak to POŻYCZYLI nam komputer, a my nie chcieliśmy go zwrócić, a ostatecznie oddaliśmy popsuty.
little38 Odpowiedz

co za chamy

Ryuuk Odpowiedz

W sumie smutne

MykMycjusz Odpowiedz

Ja pierdykam... Jak mozna byc być taka świnią jak oni

bakakashi Odpowiedz

Czekaj.....co? XD

IchTroje Odpowiedz

Kto oddaje i zabiera ten się w piekle poniewiera.

Barbinka Odpowiedz

Takie sytuacje przez wiele lat w naszej rodzinie były normalne. Skutek - nie odzywam się do nikogo :)

Migotka123 Odpowiedz

czysta zazdrość...

Dantavo Odpowiedz

Dlatego stosuje zasadę, że wolę coś sam kupić, niż wziąć od rodziny (no może poza rodzicami, ale to już inna kwestia). Nowa obudowa kosztowałaby naprawdę mało i pozwoliłaby uniknąć takich idiotycznych problemów. Ludzie są chamami i jak zauważa, że potrafisz zrobić coś dobrego z rzeczą, która chcieli wyrzucić często będą chcieli zwrotu.

nata Odpowiedz

Może po prostu źle się dogadaliście?

mentalCat Odpowiedz

4/10.

Dodaj anonimowe wyznanie