#IPEkx

Początek studiów na jednej z polskich uczelni. Patrzę – spoko przystojniak. Myślę – a co mi tam, zagadam!
– Siemka, ty też czekasz do dr. Nowaka na konsultacje?
– Cześć – odpowiedział przystojniak z szelmowskim uśmieszkiem na twarzy. – Niee, ja swój gabinet mam o tam!

Do teraz się czerwienię, gdy spotykam doktorka-przystojniaka.
JoseLuisDiez Odpowiedz

6 czy 7 klasa podstawówki, równoległa klasa czeka na lekcje, kolega popchnął jakąś dziewczynę - "gdzie się pchasz", tamta poleciała na podłogę. Po chwili się okazało, że to nie nowa koleżanka, tylko nowa nauczycielka i co gorsza nowa wychowawczyni tamtej klasy. Babka była niska, drobna i bardzo wkurzona, a tamten kolega miał prze...e do końca szkoły.

Dragomir

Bardzo dobrze, powinna nim podłogi wycierać.

SokoliWzrok Odpowiedz

Ach tak, przecież liczy się charakter. Ale hehe, przystojniaczek.

elbatory

Ty naprawde kompletnie nie rozumiesz ludzi, co? To, ze ktos zwraca uwage w pierwszej kolejnosci na wyglad, nie oznacza, ze nie liczy sie charakter. Oznacza to, ze na pierwszy rzut oka charakteru nie widac. Ale gdyby juz poznala tego przystojniaczka, ale okazal sie miec beznadziejny charakter, to mozliwe, ze by jej szybko zbrzydl. A gdyby mial super charakter, to wyglad moglby byc dodatkowym atutem. Rozumiesz, czy nadal nie?
Juz nie mowiac o tym, ze ludzi jest kilka milardow, wiesz co to oznacza? Ze dla niektorych najwazniejszy moze byc wyglad, a dla innych charakter. A dla innych jeszcze co innego, na przyklad inteligencja, dobre serce, albo status spoleczny. Dlatego takie generalizowanie jest smieszne i plytkie. A jesli tobie brakuje zarowno wygladu, charakteru, inteligencji, dobrego serca i statusu spolecznego, to nic dziwnego, ze nikt cie nie chce, bo nie trafiasz po prostu w zadne widelki.

elbatory

Ja sie obawiam, ze on nie jest trollem, tylko naprawde ma taka plytka mentalnosc i ograniczony swiatopoglad.

Wrath

On tak na serio. Incelskie piertolenie.

Hvafaen

Skoro wygląd się liczy to jakim cudem masz partnerke?😂

Wrath

Wymyślił se ją pewnie.

Hvafaen

Też nie wierze, że istnieje kobieta, która związałaby się z facecikiem (bo prawdziwym facetem to on nie jest) który pisze takie bzdury:
„No popatrz, zupełnie jak u kobiet. Przecież gwałt jest fantazją wielu kobiet, teraz to prawie każda jest uległa i lubi być być w łóżku poniżana. Do tego kobiety lubują się w ostrym porno. Przecież wy pokazujecie, że gwałt to coś takiego fajnego i przyjemnego dla was. Przestańcie się tak zachowywać, to będzie mniej gwałtów.”

andrzejandrzej

A to nie dobra jest tak mówić.

Dragomir

Sama lubisz ostre branie z biciem po twarzy.

Gosik

Nawet jeśli ona lubi, to nie znaczy, że ty możesz kogoś gwałcić. Jednej kobiecie może zależeć na charakterze, innej na wyglądzie a jeszcze innej na obu tych rzeczach. Nie wiem skąd w mężczyznach przekonanie, że kobiety są jednym organizmem, każda ma takie same upodobania, charakter i przekonania. Aaaa no i oczywiście każda jest odpowiedzialna za to, co jedna powie/zrobi. Jak widzę taki światopogląd to od razu wiem, że mam do czynienia z mężczyzną, który poznał tak naprawdę jedną kobietę - mamę.

SokoliWzrok

O kurczę, co tu się zadziało😱

Zobacz więcej odpowiedzi (1)
Dodaj anonimowe wyznanie