#PjcOv

Jedyna sytuacja, w której mój ojciec zachował się jak ostatni ch*j, ale byłam z niego mega dumna, to ta, kiedy organizowałam swoje 12. urodziny. 

Jestem z rocznika 00, więc w latach 2000 modne były takie „emo grzywki” i bardzo popularne trampki Converse. Oczywiście tylko oryginalne z gwiazdką. Moich rodziców nie było stać, żeby dać 400 zł za trampki, tym bardziej że mieszkaliśmy na wsi i zaraz bym je zniszczyła, chodząc po tych wiejskich, dziurawych drogach ze szkoły do domu.

Miałam takiego znajomego Michała, syna weterynarza, który chodził ze mną do klasy i był moim niedalekim sąsiadem. Nie lubiłam go specjalnie, więc nie zaprosiłam go na urodziny, ale on postanowił wprosić się sam. Głupio było mi go wygonić przy gościach, ale zrobiło się nieswojo, bo jako syn weterynarza obnosił się z kasą i generalnie taki mały sku*wysynek był z niego. I miał on właśnie te trampki. Śliczne, czerwone. I kiedy zobaczył, że ja na urodziny dostałam swoje, ale takie z bazaru, Michał zaczął głośno komentować moją „dziadowiznę” przy gościach. Zrobiło mi się mega przykro i do końca urodzin tylko się snułam, udając wesołą. Mój ojciec to wyczuł i kiedy wyczaił moment, że Michał wychodził pierwszy z podwórka, „przypadkiem” wjechał traktorem w największą kałużę błota, jaka była na podwórzu i mu te trampki elegancko błotem (zapewne z lekką domieszką pozostałości obornika) ochlapał. Po czym wychodząc z traktora, puścił do Michała tekst: „Przepraszam, synek, nie chciałem. Ale te papucie to i tak chyba tylko do gnoju miałeś, nie?”.

Kocham cię, tato!
ingselentall Odpowiedz

W którym odcinku pojawia się smok?

AmandaClark

Tylko i wyłącznie w twojej bajce incelu

Maks123 Odpowiedz

Niestety, ale bucowi się należało

Postac Odpowiedz

Gdzie kolega te trampki zostawił, że mógł je ochlapać jeżdżący po podwórku traktor? I mieszkaliście na bagnie, a świnie chodziły po podwórku, że aż tak chlapało, jeszcze obornikiem?

Postac

Akurat wychowałam się na wsi, a obornikiem nawoziło się ogródek i pole, a nie trawnik przed domem. W dodatku aby kogoś ochlapać to albo trzeba jechać szybko, albo bardzo blisko. Obie wersje mi nie pasują na przejazd traktorem przed domem, gdy wychodzą z niego dzieci.

Maks123

,,Postać" kiedyś ochlapałam kobietę jadąc autem może z 15 km na godzinę. Więc można

Ciastozrabarbarem Odpowiedz

Kiedy conversy kosztowały 400zl?

Dodaj anonimowe wyznanie