#xlClK

Pracuję w miejscu, gdzie klient nasz PAN. Dosłownie. Zdarzają się bardzo mili goście, zarówno Polacy, jak i obcokrajowcy. Ale ostatnio przydarzyła mi się sytuacja, która doprowadziła mnie pierwszy raz do szaleńczej zemsty. A mianowicie obcokrajowiec był tak chamski i wulgarny, że zwyzywał mnie od najgorszych tylko dlatego, że powiedziałam, że musi zapłacić za pobyt u nas w innym biurze. Później żądał, bym zamówiła mu taksówkę.

Zamówiłam. Najdroższą, jaką tylko znalazłam, za sam przejazd na lotnisko samochodem VIP gość zapłacił trzy moje dniówki. A rzuciłam jeszcze taksówkarzowi, by przejechał dłuższą trasą, ze względu na to, że PAN chce pozwiedzać miasto.

Satysfakcja niesamowita.
Fin Odpowiedz

Ciekawe, czy się chociaż skapnął, że za dużo zapłacił

Ellesans Odpowiedz

Nie rozumiem, z czego satysfakcja... Że zapłacił za usługę? Czy że zapłacił tyle, że Ciebie nigdy na to nie będzie stać i kiedy on będzie się bawił w najdroższych miejscach na świecie, Ty nadal będziesz ciułać na czynsz i naciągać po kryjomu tych, którzy minutę później zapominają o Twoim istnieniu?

Genji Odpowiedz

Powiedziałbym: ,,Moja szkoła", ale ja tam bym jeszcze wysłał go tą taksówką do burdelu i porobił zdjęcia </3 Może ma żonę..

Awruki

Kto by uwierzył 13 latkowi

Andegawen

A on tak zwyczajnie by sobie wszedł nie wiedząc dokąd idzie. Tak, to ma sens. Zdjęcia przed burdelem raczej nie przejdą, bo te nie mają nawet szyldów i żeby choć pozornie się ukryć wyglądają w miarę normalnie q

zyrafa652 Odpowiedz

Muszę cię zmartwić. Najprawdopodobniej ten pan zarabia tyle, że nie odczuł tej "wysokiej" opłaty za taksówkę. Możliwe też, że był w delegacji i za wszystko płacił pracodawca. On tylko poczuł się ważniejszy, bo przecież taki luksus należy się tylko najlepszym klientom.

fatamy Odpowiedz

Zemsta jest cechą ludzi słabych. Decydując się na pracę z ludźmi powinnaś potrafić się zachować nawet w trudnych sytuacjach. Ciekawe, czy jakiś kelner nie napluł Ci do talerza kiedyś tylko dlatego, że go zdenerwowałaś.

LINDAMALINDA

Super komentarz,popieram w 100%

aga11847 Odpowiedz

Dobrze mu tak hi hi ;)

Qehayoii Odpowiedz

9/10 zrobisz na zlosc.
1/10 bedzie wychwalal twoj profesjonalizm: czysta luksusowa taryfa zamiast "postkomunistycznego dziadostwa" i okazja do obejrzenia miasta zamiast standardowych 10 minut w tunelu nastepujacych po godzinie przepychania sie miedzy magazynami :p

karolina92 Odpowiedz

Mogę się dowiedzieć z którego kraju ten jaśnie pan pochodzi?

digoxine

Niemcy

Dodaj anonimowe wyznanie