#wRgz5

Gdy miałam 9 lat, postanowiłam napisać list do siebie, który przeczytam, gdy skończę wymarzony wiek 16 lat. Jak pomyślałam, tak zrobiłam, wsadziłam go do słoika i zakopałam pod drzewem na działce. Przypomniałam sobie o nim jednak dopiero ponad dziesięć lat później... Szczerze byłam zainteresowana, co mogłam w nim napisać.

W kwietniu ziemia jeszcze dość twardawa była, umęczyłam się z łopatą z godzinę, dodatkowo wyrośnięte korzenie nie ułatwiały... No więc jak brzmiało jedno z pytań, które kierowałam do siebie jako nastolatki? "Mam nadzieję, że masz już super chłopaka i duży biust".

Oj nie, kochana, nadal rozmiar A, a chłopaka ni widu, ni słychu, większe powodzenie miałam w drugiej, trzeciej klasie podstawówki, gdy pisałam ten list, no cóż... :)
darkwalll Odpowiedz

Ooo...ja zawsze z kumpelą chciałam zrobić taki list/kapasułę czasu :) tyle tylko, że w tym wieku już sama nie wiem co mogłabym napisać

IWannaMore Odpowiedz

Ja też kiedyś napisałam do siebie taki list, tyle że 30-letniej. Oczywiście nie doczekałam tego terminu. Otworzyłam, a właściwe zniszczyłam go w swoje 23 urodziny. Nie mogłam znieść, że pierwsze zdanie w tym liście to: "Mam nadzieję, że jesteś słynną piosenkarką/modelką/aktorką."

Mikasa833 Odpowiedz

Kiedyś zakopałam jakiś błyszczyk i coś tam jeszcze, gdyż myślałam, że ktoś odnajdzie mój ,,skarb" 😁 Po kilku dniach odkopałam

GoMiNam Odpowiedz

Przypomniała mi się scena z dramy japońskiej o dwóch siostrach. Starsza opisała co by dla siebie chciała, a młodsza... napisała listę, co by chciała dla swojej starszej siostry. I po latach ta młodsza realizowała metodą małych kroczków tę listę (przy czym początkowo irytowała swoją starszą siostrę). Bardzo wzruszająca produkcja.

Asceptio

Zapodaj tytuł, jeśli możesz :v

GoMiNam

A proszę bardzo: "Dear Sister" z 2014 roku. :) W głównych rolach Ishihara Satomi i Matsushita Nao. 10 odcinków po ok. 55 minut. Tłumaczyła Lena z BAKA Fansubs. :)

PS: O tej liście dowiadujemy się gdzieś w 5-7 odcinek bodajże, więc. :D Wybaczcie za spoiler. Ale drama zaskakuje bardzo! W szczególności postać grana przez Iwatę (koleś jest rewelacyjny!).

Asceptio

Dzięki, w sumie chyba jeszcze nigdy nie oglądałam japońskich dram, czas spróbować :D

GoMiNam

Ja od przypadku do przypadku obejrzę japońską. Wolę koreańskie. Mam też momenty dla tajwańskich oraz zaliczyłam jednego lakorna. ;-) Ale jak zawsze za mało czasu, za mało miejsca na kompie, za bardzo zmęczona i masa innych wymówek. :P

AyuSato

Można gdzieś obejrzeć po polsku?

nikonjednorozec Odpowiedz

też napisałam taki list do siebie, miałam go otworzyć w 18ste urodziny... zgubiłam go :(

Asceptio Odpowiedz

My pisaliśmy listy w 1 klasie gimnazjum, aby po zakończeniu szkoły je odczytać... "nie pal, nie pij, słuchaj się rodziców". Jeny.

KrolowaCieni Odpowiedz

Mam tak samo!!! W podstawówce miałam dobry kontakt z chłopakami i kilku podobno się "podobałam" (o ile w podstawówce można o taki rzeczach wgl myśleć), a teraz na studiach żaden się mną nie interesuje. :P

typiara Odpowiedz

Też taki list napisałam jak miałam 15 lat do siebie gdy będę miała lat 25. Mam go do tej pory. Mam 37 lat :D

kemekp Odpowiedz

GENIALNEEE!!!!!!!!

Fin Odpowiedz

Nie tylko ja coś takiego robię? Ufff, jak dobrze

Zobacz więcej komentarzy (3)
Dodaj anonimowe wyznanie