#rXqY3

Gdy miałam jakoś 6 lat, poszłam do domu koleżanki. Razem bawiłyśmy się w rodzinę, jak to dzieci. Jej rodziców nie było w domu. Wpadłyśmy na genialny pomysł, żeby zrobić pranie. Wszystko, ale to wszystko wlałyśmy do bębna pralki i do oddzielnych komór. Szampony, płyny do mycia naczyń, płyny do prania. Po prostu wszystko z całego domu co się pieniło. Chyba nie muszę mówić, jak to się skończyło? Pamiętam tylko jak uciekłam do domu, gdy piana zaczęła się wydostawać z pralki. Oczywiście tego samego dnia odwiedziła moich rodziców mama mojej koleżanki z awanturą. Ja powiedziałam, że nie wiem o niczym i że moja koleżanka kłamie. Upiekło mi się. Mama uwierzyła mi.
Czasem mam wyzuty sumienia, mimo iż teraz mam 23 lata.
A z koleżanką miałam jeszcze długo kontakt.
asienaebaam Odpowiedz

Bawiliście się w rodzine i postanowiliście zrobić pranie?
Chyba jestem zboczona 😀

Suszepranie

Jak przeczytałam początek to założyłam, że pewnie jakieś dziwne seksy będą! 😀

bazienka

Suszepranie ja tez
alez trafny ten twoj nick ;p

Canzas26

@asienaebaam ależ dziecinne.

hot16siedlce

Canzas nie zesraj sie ;)

Vampire7

Przeważnie w domu jednak nie uprawie się aż tyle tego seksu na oczach dzieci, żeby pierwszy zawsze miał być „seks” w zabawie w „dom” ;) No chyba, że to „dom” publiczny ;P Chyba każdy kiedyś się bawił w dom? Ja robiłam obiady z błota ;)

zefir Odpowiedz

wyRZuty.

Morphogenesis

Wygląda na literówkę, bo w reszcie tekstu są polskie znaki.

bialamurzynka

Może jest wyzuta z sumienia xD

Extreme Odpowiedz

Trochę nie rozumiem rodziców, którzy lecą na skargę, bo twoje dziecko zalało mi dom. No chwilunia! Ich dziecko też tam bylo ... A po za tym od jednego takiego prania pralka się jeszcze nie zepsuje ... Więc po co odrazu robić takie akcje? Niektóre rzeczy można przebolec, to tylko dzieci.

Vampire7 Odpowiedz

Plusik, ale straszna z ciebie koleżanka....obydwie byłyście winne, szkoda, że solidarnie nie ponioslas odpowiedzialności razem z nią. Słabo, koleżance należą się przeprosiny a mamie prawda

gauganeq

Takie jest życie... cwaniactwo popłaca zawsze już od najmłodszych lat, potem łatwiej będzie ;)

Dodaj anonimowe wyznanie