#V8CPJ

Kilka lat temu w wypadku straciłam rękę. Został kikut, taki mały. Nauczyłam się żyć z tym faktem, od roku wychodzę do ludzi itp. No ale nie o tym :)

Byłam w sklepie obuwniczym, podchodzę do kasy, spod kurtki nie było widać defektu. Próbuję wyciągnąć gotówkę, pani przy kasie patrzy z uśmiechem, jak próbuję otworzyć portfel, ale zaciął się skurczybyk. Patrzy na luźny rękaw i pyta:
- Co, złamana?
- Nie, nie mam wcale.

Jej mina i kolor twarzy - bezcenne :D
Aż mi się jej szkoda zrobiło :)
kawka456 Odpowiedz

Mój brat również nie posiada ręki, i ostatnio robiąc zakupy podał mi portfel mówiąc "Masz i zapłać bo ja czuje się taki bezręczny" - mina ekspedientki bezcenna.

Prowokatorka09 Odpowiedz

Dajecie komentarze ze fajnie ze sie nie użalasz, ze dystans do siebie, ale ona powiedziała tylko prawde. Ze nie ma ręki

ladyofiris Odpowiedz

Podczas wizyty w aptece zauważyłam, że farmaceutka miała śliczne paznokcie. Chciałam sprawdzić czy na drugiej ręce też są takie piękne. I tu faux paux - ręki brak. Przestraszyłam się i aż podskoczyłam, bo w sumie nie spodziewałam się tego.
I co najlepsze - jestem pielęgniarką i widziałam już ciekawsze rzeczy niż brak kończyny. Ot siła zaskoczenia...
Do tej pory jest mi głupio jak wchodzę do tej apteki.

3timeilosepassword

Ja przez rok znajomości z pewną dziewczyną nie zauważyłam, że nie ma jednej dłoni. Nieźle spanikowałam, gdy to nagle zobaczyłam

amnestia Odpowiedz

gratulacje dystansu do siebie :D

S10 Odpowiedz

Chciała dobrze :)

LubieNalesnikiXddd Odpowiedz

Wielki plus za dystans do siebie !!!

Qehayoii Odpowiedz

Mamy 21 wiek dziewczyno - nie potrzeba cudow, jest juz nawet wybór: medycyna albo robotyka. Musk to tylko czlowiek, do tego bardziej go interesuje kosmos bo wszystkie konczyny ma. Rozumiem, ze koles ktory zapomina wszystko w 10s musi nauczyc sie zyc z tym faktem, ale (jesli) ktos kiedys rozwiasze ten problem to dlaczego nie ty, osoba bezposrednio tym zainteresowana?
Ty wiesz, ile dzieci z ta (nie pamietam dokladnie) choroba metaboliczna ocalil ten koles z "olejem"? Zwykly koles?

Dodaj anonimowe wyznanie