#Dcr5L

Moja mama była świetnym kierowcą, ojciec zresztą też, więc dorastając wierzyłam, że kiedyś również szybko opanuję jazdę autem. Niestety, pomyliłam się. Byłam kiepska, w dodatku trafiłam na instruktora mówiącego z ciężkim rosyjskim akcentem i który nie miał za grosz cierpliwości i zrozumienia. Myślałam, że w opanowaniu nauki prowadzenia przeszkadza mi bariera językowa.

Podczas naszej drugiej lekcji kazał mi zjechać na pobocze. Wyszedł wtedy z auta na chodnik i odwrócony tyłem wykrzyczał na całe gardło “KU*WA, daj mi Boże cierpliwość, bo mnie tu szlag trafi!!”. Tego dnia także dowiedziałam się, że mój instruktor jest Polakiem.

PS. Prawo jazdy mam, ale i tak częściej używam publicznej komunikacji miejskiej.
Postac Odpowiedz

Twoi rodzice mają dużą praktykę w prowadzeniu auta. Może Ty też będziesz dobrym kierowcą po tylu przejechanych kilometrach za kółkiem :-)

nacomi13 Odpowiedz

moglas zmienic ludzie przeciez zapłaciłas za ten kurs i lekcje...

Braks Odpowiedz

Fakt, że sytuacja nie działa się w Polsce (któryś komentarz tu, nie wiem czy autora, ale wtedy ma to sens) jest na tyle istotny, że jego pominięcie zaburza rozumienie tekstu i sytuacji z "rosyjskim akcentem" i zdziwieniem, że jest Polakiem.

Bobulord Odpowiedz

Czy dobrze rozumiem że nie robiłaś kursu w Polsce? Nie potrafię inaczej wytłumaczyć spostrzeżeń o języku i akcencie...

titanic

Myślała, że jej instruktorem jest obcokrajowiec, ponieważ miał silny rosyjski akcent. Trudno jej się było z nim dogadać. I tyle. Przecież takie coś mogło się wydarzyć w Polsce.

Zimnyczlowiek

Tak, akcja nie działa sie w Polsce. Facet mówił po angielsku ale z akcentem jak rosyjski gangster. I nie mogłam zmienić instruktora bo robiłam prawo jazdy w prywatnej szkółce. On był właścicielem i jedynym instruktorem. Musiałabym zmienić szkołe no ale jak skoro już zdałam test na teorie i zapłaciłam za kurs? Straciłabym kupe kasy.

Mokosh90 Odpowiedz

Kurcze, burzysz się, ze ludzie nie rozumieją twojego wyznania, skoro najważniejszą rzecz, czyli miejsce akcji umieszczasz w komentarzu. Sorry, skąd taki szit na głównej

AmarenowyRycerz Odpowiedz

No ja ze stylu jazdy mojego taty podłapałem jedynie wiązanki przekleństw w reakcji na nieprawidłową jazdę innych kierowców

KokosowyKoks Odpowiedz

No tak...Bo instruktora nie można było zmienić

Paprrik Odpowiedz

No to nieźle

Niezywa Odpowiedz

Debil...

Dodaj anonimowe wyznanie