#0uzLt

W moim byłym gimnazjum uczył nauczyciel, którego nie cierpiał chyba każdy uczeń, w tym ja, ja go wręcz nienawidziłem, był jednym wielkim chodzącym chamem, bucem i co tylko przyjdzie wam do głowy. Co ważne dla historii, jeździł starym maluchem, który parkował zaraz obok szkoły.

Pewnego dni tak przegiął swoim zachowaniem w stosunku do naszej klasy, w szczególności do mnie, że postanowiłem się zemścić, a że wtedy rozumem nie grzeszyłem, to wybrałem chyba najgorszą możliwą opcję... Wlazłem mu do auta (co wcale trudne nie było) i nasrałem na przednie siedzenie.

Co się działo potem w szkole chyba nie muszę opisywać, wściekł się niemiłosiernie, razem z dyrektorem próbowali znaleźć winnego, ale z racji, że to były czasy, w których kamera w szkole była rzadkością, upiekło mi się.
Nation88 Odpowiedz

U nas w szkole, przenieslismy polonistce corse pomiędzy dwa drzewa

CzlowiekM

Jakbym już to gdzieś słyszał..

grzejniczek

U nas malucha. Też polonistce.

Mikser

Z Fajdkiem do szkoły chodziliście? :P

niebieskiatrament Odpowiedz

Szacun za pomysł. Zazwyczaj przebijają opony albo rysują karoserię. Ale, że nie bałeś się, że ktoś zobaczy Twoja gołą dupę jak srasz 😂😂

HenrykGarncarz

To się nazywa desperacja. Facet musiał być mega irytujący xd

Wygralem Odpowiedz

Wyobrażam sobie adrenalinę, którą czułeś mijając go potem na szkolnym korytarzu 😂

Lyssa Odpowiedz

moj kuzyn chodzil do zawodowki zwiazanej z mechanika samochodowa. Nielubianemu nauczycielowi wywinal wraz z grupa kolegow lepszy numer. Samochod - tez maluch, zostal rozkrecony, tak by bez problemu dalo sie elementy poprzenosic i ponownie skrecony. Wewnatrz szkoly. Na 2 pietrze

anonima161 Odpowiedz

Zawsze mogli zrobić testy DNA

Joke88

Ty tak na powaznie?

anakonda257

@Joke88 nie zdziwiłabym się...

pozbawiony Odpowiedz

Właśnie dlatego w tym kraju nie warto być nauczycielem, przez bandę debili nazywających się uczniami.
Kiedyś za naukę się płaciło, kto nie chciał albo go nie było stać to szedł do pracy i był spokój.

Joke88

Kiedys sie zwalnialo chamow i nauczycieli bez powolania lub umiejetnosci. Dzisiaj jest karta nauczyciela i ten poziom nauczania drastycznie przez to spadl i jesli nauczyciel nie zgwalci ucznia to zwalnianie takiego delikwenta trwa latami. Nawet dyrektor szkoly nic delikwentowi nie moze zrobic. Prosciej nasrac do auta niz latami zbierac dowody sledzic te formalnosci w kuratorium oswiaty.

patryk9 Odpowiedz

Też bym tak zrobić, mojemu jednemu nauczycielowi

Zihat Odpowiedz

Żenada, ale w sumie zemsta na poziomie tylko nieco poniżej przeciętnego gimnazjalisty. Szkoda że nie napisałeś czym tak zawinił, zapewne stawiał pały tym co olewali zadania i naukę ?

Tayla

Nie wiadomo. Moze po prostu byl bucem bez powodu bo, uwaga, tacy tez istnieja :p

Dodaj anonimowe wyznanie